Įmonės pavadinimą kuria trys pagrindiniai aspektai, užtikrinantys kokybišką statinio projektavimo rezultatą.

ERgonomika

Žmogus

INžinerija

Sistema

ARchitektūra

Menas

ERgonomika – Žmogus. Aplinkos veiksnių suderinamumas su žmonių galimybėmis veikia žmonių elgesį, darbo veiklą, buitį ir laisvalaikį. Pagrindinis ergonomikos tikslas yra optimaliai suderinti šiuos veiksnius darbo ir gyvenimo aplinkoje. Teisingas ir atidus ergonomikos principų taikymas projektavimo stadijoje, ypač rengiant interjero ir baldų projektus, užtikrina efektyvumą darbe, pasitenkinimą ir puoselėja žmogaus gerovę bei sveikatą.

INžinerija – Sistema. Kiekvienas statinys yra sudėtinga inžinierinių sistemų sąveikos struktūra. Inžinerija yra gebėjimas analizuoti, parinkti ir tinkamai suderinti tarpusavyje visas statinio ir teritorijos sistemas, užtikrinant pastato eksploatavimo komfortą. Mūsų įmonė teikia visas statybinės inžinerijos projektavimo paslaugas: vandentiekio ir nuotekų, gesinimo, šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo, elektros ir ryšių tinklų bei sistemų projektavimą ir optimalius statinio konstrukcijų sprendinius.

ARchitektūra – Menas. Urbanizuotų teritorijų aplinkos estetika ir pozityvus fonas sukuriama tik jei egzistuoja įvairūs kraštovaizdžio tipai – t. y. kultūrinis ir gamtinis tipai (žaliosios poilsio zonos) bei kokybiška architektūra. Mūsų architektai savo sprendiniuose stengiasi įgyvendinti visus šiuos tris tipus. Ypač didelis dėmesys skiriamas architektūrai ir kraštovaizdžiui. Tinkamai parinkta forma, sukurta erdvė, interjeras, statinių aplinka ir kiti estetiniai sprendiniai suteikia žmogui psichologinį komfortą ir ženkliai pagerina gyvenimo kokybę.

Mūsų komanda

VITALIJUS BARŠTYS
Direktorius

Statinio projekto vadovas

PAULIUS PTAŠINSKAS

Statinio projekto vadovas

REGINA VENCKIEVIČ
Architektė, Architektūrinės projekto dalies vadovė

Statinio projekto vadovė

RITA TAMULEVIČIŪTĖ
Architektė
SANDRA KARLIKAUSKIENĖ
Vandentiekio ir nuotekų šalinimo projekto dalies vadovė
LAIMA DAMBRAUSKAITĖ
Šildymo, vedinimo ir oro kondicionavimo projekto dalies vadovė
VIKTORIJA TRAINOVSKA
Dujotiekio sistemų projekto dalies vadovė
VALDAS KIMINIUS
Šildymo, vedinimo ir oro kondicionavimo projekto dalies inžinierius